Адреса:
Ул. Булевар Туристичка бр. 77,
Т.Ц. Градски пазар, кат 2/26,
Охрид
Р. Македонија
6000
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 046 264 801
Мобилен:
+389 075 335 376
Испрати е-порака
(по желба)